گرمای کویر

 

شرکت گرمای کویر در سال 1370 تاسیس و فعالیت خود را در زمینه تولید انواع آبگرمکن گازی و برقی آغاز کرد. این شرکت در تولید محصولات خود از مرغوبترین مواد اولیه استفاده می کند. و محصولاتی مطابق با استاندارد ملی ایران و با بالاترین کیفیت به بازار عرضه می کند.

سایت نمایشگاهی گرمای کویر،در ادامه ی خدمات این شرکت برای سهولت کار مشتریان گرامی، و اگاهی از جدیدترین محصولات این شرکت راه اندازی شده است .که در این سایت شما عزیزان می توانید، نظرات ، سفارشات ، هم چنین انتقادات و پیشنهادات خود را با پرسنل کار آزموده ی شرکت گرمای کویر در میان بگذارید، و ما را در اداره و تولیدات هر چه بهتر این شرکت یاری رسانید .

 

این مجموعه تلاش می کند حس خوب سفارش اینترنتی آسان و بی دردسر را، در انتخاب انواع آبگرمکن گازی و برقی ، برای شما فراهم کند .

سایت نمایشگاهی گرمای کویر، یکی از وب سایتهای تخصصی تجهیزات تاسیساتی گرمایشی می باشد.که ماموریت اش ارائه ی بهترین محصولات تولید داخل ، و هم چنین محصولاتی دارای عمر طولانی و کیفیت بالا می باشد .

 

شرکت گرمای کویر در پی این است که خدمات مناسب وکاملی را به مشتریان خود ارائه کند. زیرا رضایت مندی مشتری در اولویت کاری این مجموعه قرار دارد و همیشه ارائه بهترین خدمات به مشتریان را وظیفه تک تک پرسنل این مجموعه می داند.

برای این منظور با بهره گیری از نظرات کارشناسان این حوزه تمامی تلاش خود را برای کمک به انتخاب تجهیزات مناسب گرمایشی برای آسایش خانواده های ایرانی به کار بسته ایم ، تا بتوانیم سهمی در پیشرفت تولیدات محصولات گرمایشی در ایران داشته باشیم.

 

همانطور که گفته شد ، این تولیدی، در زمینه تولید انواع آبگرمکن گازی و برقی فعالیت دارد و آماده ی پذیرش سفارشات شما می باشد.

رسالت و شعار ما کمک به انتخاب مناسب ترین دستگاه برای آسایش و آرامش شماست .